3 – Gangen Diner
Vrijdag 25 en Zaterdag 26 december 2020 – 1e & 2e Kerstdag
Op zowel eerste, als tweede Kerstdag, kunt u bij Bosrestaurant Overberg terecht om te genieten van ons 3 – Gangen Diner. Speciaal samengesteld door onze Chef-Kok zodat u kunt genieten van de lekkerste smaken tijdens de feestdagen.
Een grote variatie aan verschillende smaken wordt u voorgeschoteld tijdens dit avondvullend 3 – gangen diner.
Genieten in een bosrijke omgeving met uw geliefde(n) tijdens de Kerst, dat doet u bij Bosrestaurant Overberg.
Vanzelfsprekend hanteren we de voorgeschreven RIVM richtlijnen tijdens de Brunch, ook werkt de bediening met mondkapjes.
Let op: In verband met de grote drukte rondom de kerstperiode, en beperkingen in het aantal plaatsen wegens het Coronavirus, vragen wij u tijdig te reserveren.
Direct Reserveren?
Bel: (0)343 47 55 47 om uw reservering te bespreken.